Miriam salat

Miriam Salat

mark.png

Již přes 20 let Miriam vyrábí šperky, které jsou odrazem její osobnosti: odrazem ženy-cestovatelky, stále hledající dobrodružství, milovnice módy, intelektuálky. A taková je i značka Miriam Salat. Výsledkem je inovativní design a důraz na nové způsoby nošení šperků.
Kolekce šperků z pryskyřice, prvotřídního stříbra a kubických zirkonů, jež byla uvedena na trh v roce 2010 a je pojmenovaná po samotné designérce, je velice oblíbena celebritami jako například Oprah, Lady Gaga nebo Michelle Obama. Luxusní šperky, masivní náramky a prsteny, živé barevné kombinace jsou charakteristickým rysem řady, která spojuje vintage prvky s moderními formami.

Miriam není pouze designérkou šperků, absolvovala také magisterské studium stavebnictví. Dobrodružná stránka její osobnosti ji přiměla k prozkoumání džunglí Papuy-Nové Guiney, návštěvě etnických menšin v severních horách Vietnamu a vyšplhání na zmrzlý vodopád v Coloradu. Miriam momentálně bydlí na Upper West Side v New Yorku se svým manželem, kreativním ředitelem Bochicu, a dvěma dcerami.

Její značka šperků se prodává po celém světě v malých buticích a ve velkých obchodních domech.

O MRM Žena

Žena dle Miriam Salat je představitelkou stylu gypset (směsice cikánského stylu a jetsetter), dobrodružná a svobodná, užívající si života a cestující mimo vyšlapané cesty. Přitahuje ji bohatství a rozmanitost života. Barva je pro ni zvlášť důležitá, jelikož odráží tolik různých stránek její osobnosti. Nezáleží na tom, zda právě nakupuje na marockém trhu či prozkoumává starověké chrámy v Bhútánu, je vždy osobitá, harmonická a nikdy neztrácí svůj bezvadný vkus.