AMEN

AMEN

mark.png

MÁME SPOLEČNOU VÁŠEŇ: VÍRU

Víra znamená důvěru v každý den. Víra nám dává moc a stává se láskou. Všeobjímající čistou láskou. Víra a láska spojují milióny lidí. Amen vzniká z touhy dát slova víry lidem, které milujeme, dát jim pocit ochrany a bezpečí i vědomí, že nikdy nejsou sami.

NÁŠ PROJEKT

Kolekce šperků Amen vznikla v roce 2012 jako vysněný projekt italského zlatníka a obchodníka Giovanni Licastra. Jeho nápadem bylo vyrobit šperky ze slov, která by motivovala, inspirovala a potvrzovala ve víře. Projekt Amen je založen na slovech víry, která každého z nás doprovázejí od dětství po celý život. Víra ovlivňuje duši každého člověka. Víra je útěcha, vzpomínka, naděje a štěstí.

VÝZNAM

Název Amen byl zvolen pro svůj vnitřní význam: pravda a jistota. Je to slovo, které lahodně zní a které je známé v každé zemi na světě. Slovo Amen je snadno zapamatovatelné. Slogan „žijte svou víru“ („Live Your Faith“, „#LYF“) vypovídá o současném konceptu víry. Víra je pocit vědomí a sounáležitosti. Kolekce Amen vnímá víru jako koncept lásky k partnerovi či partnerce, dětem, přátelům a všem, na kom nám záleží.

VÍRA JE MÓDA

Kolekce Amen je nejenom symbolem sounáležitosti, útěchy a ochrany, ale také nezbytným módním doplňkem pro muže i ženy. Jsou to šperky pro každý den, které jsou kreativní a kvalitně zpracované v každém detailu. Jsou vyznáním víry, které okouzluje a přitom neztrácí hlubší symbolický význam.

KOLEKCE

Všechny kolekce Amen jsou navrženy a vyrobeny italskými návrháři, kteří také provádějí pečlivý výzkum nejvhodnějších materiálů. Výroba je precizní v každém detailu. Kolekce se každou sezónu obměňuje a obohacuje v závislosti na módních trendech a požadavcích trhu.